Regulamin działu Prośby

1. W tytule tematu musi znajdować się tytuł gry/filmu etc i tylko tytuł. Oraz ikona programu w który prośba ma być spełniona .

2. W opisie tematu musi znajdować się informacja jaki język ma posiadać wstawka
a) w przypadku gier/programów itp język pl, oryginalny, multi
b) w przypadku filmów lektor, dubbing, oryginalny, napisy

3. W opisie tematu musi znajdować się informacja o jakości wstawki
a) w przypadku gier full wersja lub rip
b) w przypadku gier na xboxa wymagane jest podanie regionu jaki się oczekuje pal, ntsc, rf lub rgh/jtag
c) w przypadku filmów wszelkie dostępne jakości

4. W przypadku filmów konieczne podanie jest roku wydania filmu (zdarza się tak, że film posiada remake i uploadujący nie jest wstanie przewidzieć, z którego roku użytkownik oczekuje wstawki).

5. W przypadku seriali konieczne podanie jest numeru odcinka oraz sezonu, którego dotyczy prośba.

6. Absolutny zakaz tworzenia tematów "kilka filmów" itp. 1 film = 1 temat. Zapis ten nie dotyczy trylogii, serii itp jak Brudny Harry czy Harry Potter - w takiej sytuacji dopuszcza się założenie jednego tematu dla całej serii filmów.

7. Absolutny zakaz pisania próśb o wstawki, które nie miały jeszcze swojej premiery w sieci. Jeśli nie wiesz czy dana nowość miała już swoją premierę w sieci zajrzyj na strony takie jak Release24.pl - release filmów, seriali i gier lub podobne i upewnij się, że dana gra/film miała już swoją premierę w sieci udostępnioną przez grupę wydającą (nie jesteśmy w stanie spełnić prośby jeśli wstawka, której się oczekuje nie miała jeszcze swojej premiery w sieci, co jest jednoznaczne z tym, że prośba staje się nie realna do spełnienia i jest zbędna w dziale próśb).

8.Okres ważności prośby wynosi 2 miesiące. Po upływie terminu, prośba ląduje w koszu.

9. Nie przestrzeganie regulaminu będzie nagradzane punktami (5 punktów), a prośby nie mające jeszcze swojej premiery będą usuwane.