Witaj to Twoja pierwsza wizyta?
Rejestracja

Apycom jQuery Menus

Jeśli to Twoja pierwsza wizyta zapoznaj się z naszym Regulaminem

INFORMACJE

 


Aktualizacja 27.01.2017

Kupno rangi SMS Kupno rangi PRZELEW
Formularz Kontaktowy: Przejdź Do Formularzu, Kliknij Tutaj.

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
 1. #1
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont

  Regulamin Ogólny forum.  Informacje ogólne dotyczące Regulaminu Forum


  Rangi obowiązujące na forum oraz regulamin ich nadawania:


  Regulamin nazewnictwa tematów:


  Regulamin ShoutBox [SB]/ ChatBox [CB]:


  Regulamin sygnatury:


  Regulamin nadawania warnów:


  Administracja UnlimitedFile.pl zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu forum i wprowadzeniu nowych zasad.
  Rejestrując się wyrażasz zgodę aby Administracja Forum Przesyłała informacje na twój adres email takie jak reklamy bądź informacje dotyczące działania forum

  Copyright. Wszystkie prawa zastrzeżone.
  Zakazuję się kopiowania oraz edycji bez zgody autora. 2. Panna Google
  Panna Google jest aktywna
  Avatar Panny Google

  Dołączył
  05-03-2009
  Skąd
  Internet
  Postów
  666
  Pochwał
  0
 3. #2
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont
  Wszystkie materiały zawarte na odnośnikach od tej strony prezentowane są, wyłącznie w celach edukacyjnych. Nie mogą one służyć jakimkolwiek celom niezgodnym z prawem, można z nich skorzystać, ale trzeba je usunąć z dysku twardego przed upływem 24 godzin. Są to materiały prywatne będące wyłącznie formą prezentacyjną produktu. Administratorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności z powodu wykorzystania materiałów tu zawartych niezgodnie z przeznaczeniem, w szczególności gdy spowodowało to szkodę osób trzecich. Jeżeli jesteś powiązany w jakikolwiek sposób z jakąś organizacją rządową, a także jeżeli po prostu jesteś pracownikiem takiej organizacji rządowej nie możesz wejść na tą stronę i nie możesz przeglądać żadnych plików .html/.php.


  Na mocy Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

  Dopuszcza się udostępnienie pliku na mocy ograniczonych praw autorskich :

  1. sporządzenie kopii zapasowej programu komputerowego, jesli jest to niezbędne do korzystania z programu.
  2. Obserwowaniem badanie i testowanie funkcjonowania programu, w celu poznania jego idei i zasad przez osobę posiadającą prawo do egzemplarza programu.
  3. Zwielokrotnianie kodu lub tłumaczenie jego formy, jeżeli jest to niezbędne do uzyskania informacji koniecznych do osiągnięcia wspołdziałania niezależnie stworzonego programu z innymi programami komputerowymi.
  Te działania powinny być wykonane przez licencjobiorcę lub inną osobę upoważnioną do korzystania z programu

  Wszystkie zawarte na tej stronie materiały mają służyć tylko do celów edukacyjnych i zabrania się stosowania ich w praktyce.

  Rejestrując się na stornie akceptujesz obowiązujący regulamin.


  Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nieodpowiednie wykorzystanie materiałów przez użytkowników forum, oraz za ewentualne szkody i konsekwencje.
  Forum http://www.unlimitedfile.pl służy do prowadzenia dyskusji,wymiany własnych poglądów i opinii oraz wzajemnej pomocy w danych działach tematycznych.
  Korzystanie z forum jest bezpłatne. Administracja jak i osoby zajmujące się tworzeniem forum nie odpowiadają za treść tematów zamieszczonych na tym forum.

  Kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przedmiot będący nośnikiem uploadu, rozpowszechnianego lub zwielokrotnionego bez uprawnienia albo wbrew jego warunkom nabywa lub pomaga w jego zbyciu albo przedmiot ten przyjmuje lub pomaga w jego ukryciu, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 118 Roz.4)
  Wszyscy użytkownicy forum działają zgodnie z Art.75 Roz.7, która pozwala na legalne wykonywanie kopii zapasowych nabytych przez siebie uploadów legalną drogą oraz udostępnianie ich zgodnie z Art.23 Roz.3


  Użytkownik należący do ekipy UnlimitedFile.pl jest zobowiązany do udzielania się tylko na jednym forum typu Warez (UnlimitedFile.pl), jeśli złamie on tą zasadę, natychmiastowo zostaje degradowany do rangi User, w szczególnych przypadkach do rangi, Banned.
  Taka sytuacja nie ma miejsca kiedy wcześniej zgłosił swoje odejście z ekipy w którym zaznaczył że odchodzi na konkurencyjne forum typu Warez. W takim przypadku zostaje on degradowany do odpowiedniej dla niego rangi bez dostępu do Strefy Ekipy oraz ChatBox'a.


  1) Dotacja jest dobrowolną formą pomocy, która zostanie wykorzystana na dalszy rozwój serwisu.
  2) Płatności realizowane są za pomocą przelewów bankowych przy użyciu serwisu CashBill.pl.
  3) Płatności księgowane są automatycznie po wykonaniu przelewu. Jeżeli jest inaczej stosowna informacja zostanie wyświetlona na stronie płatności przy logo banku.
  4) Płatności nie są usługą subskrypcyjną i ponowienie płatności może zostać wykonane tylko i wyłącznie po świadomej zgodzie użytkownika.
  5) Płatności są realizowane przy użyciu serwisu CashBill.pl na rzecz Unlimitedfile.pl.
  Administratorzy oraz Zarząd strony nie odpowiadają za treści umieszczane przez użytkowników forum


 4. #3
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont
  Rangi obowiązujące na forum oraz regulamin ich nadawania:
  Administrator
  Świetnie operuje skryptem forum. Ma zwierzchnictwo nad wszystkimi innymi rangami i władzę absolutną na forum oraz odpowiada za jego funkcjonowanie.Posiada zdolności naprawy, konserwacji, i polepszania forum. Operuje sprawnie językami skryptowymi i skryptem forum. Jest osobą bezkonfliktową. Po odejściu otrzymuje rangę ELITA.  Technik
  Posiada zdolności naprawy, konserwacji, i polepszania forum. Operuje sprawnie językami skryptowymi i skryptem forum. Wykonuje zlecenia Administacji. Po odejściu otrzymuje rangę ELITA.  Team Leader
  Sprawuje opiekę nad wszystkimi użytkownikami oraz ekipą forum. Ma za zadanie rozwijać forum. Jest osobą bezkonfliktową. Osoba, która przez min. miesiąc nieprzerwanie pełniła tą funkcję po odejściu otrzymuje rangę ELITA. Dawny Team Leader wraca na rangę zgodną ze stanem uploadu/kont (ew. za zgodą Administracji na rangę Zarządca/Team Leader ).  Zarządca
  Jest odpowiedzialny za utrzymanie porządku na forum. Spełnia funkcję nadzorcy Moderatorów, ale wykonuje również sam prace moderatorskie. Dostęp do działów ma taki jak Moderator.
  Osoba, która przez min. miesiąc nieprzerwanie pełniła tą funkcję po odejściu otrzymuje rangę Legenda. Dawny Zarządca wraca na rangę zgodną ze stanem uploadu/kont (ew. za zgodą Administacji na rangę Zarządca).
  Moderator
  Do jego obowiązków należy: sprawdzanie uploadów, wykonywanie aktualizacji i moderację całego forum. Dostęp do działów identyczny jak wspomniany niżej Maniak + dostęp do działu, gdzie prowadzone są dyskusję pomiędzy rangami od moderatora wzwyż.
  Osoba, która przez min. miesiąc nieprzerwanie pełniła tą funkcję po odejściu otrzymuje rangę Legenda. Dawny Moderator wraca na rangę zgodną ze stanem uploadu/kont (ew. za zgodą Administracji na rangę Moderator).
  UF Maniak
  Elita, ciesząca się ogromnym szacunkiem na forum. Ma pełny dostęp do forum (w tym do Strefy Ekskluzywnej). Dodatkową możliwością zdobycia tej rangi jest jednoczesne wykonanie uploadu o łącznej wadze 100 GB oraz stworzenie 750 kont. UF Maniak ma możliwość awansu na rangę Moderator.
  Osoba, która przez min. miesiąc nieprzerwanie pełniła tą funkcję po odejściu otrzymuje rangę Weteran. Dawny UF Maniak wraca na tę samą rangę.
  UF Team
  Osoba na tej randze ma dostęp do tego co Rekrut oraz Filmów Zagranicznych z Lekotrem i Dubbingiem HD i 3D. Po wykonaniu uploadu o łącznej wadze 300 GB lub stworzeniu 2.000 kont awansuje na UF Maniaka.
  Osoba, która przez min. miesiąc nieprzerwanie pełniła tą funkcję po odejściu otrzymuje rangę Weteran. Dawny UF Team wraca na tę samą rangę.
  Rekrut
  Ma dostęp do tego co Gold User oraz Strefy Uploadów Oczekujących Aktualizacji, Strefy Kont i CHATBOXa. Po wykonaniu uploadu o łącznej wadze 100GB lub stworzeniu 750 kont awansuje na UF Team.
  Osoba, która przez min. 3 miesiące nieprzerwanie pełniła tą funkcję po odejściu otrzymuje rangę Gold User. Dawny Rekrut wraca na tę samą rangę.
  Świeżak
  Przechodzi okres testowy podczas aplikowania na rangę Rekrut. Jeżeli sprawdzi się w trakcie trwania tego okresu, następuje awans na rangę Rekrut. W przeciwnym wypadku następuje degradacja na rangę User  ELITA
  Emerytowany Administrator lub Team Leader. Za wyjątkowe zasługi ma nieograniczony dostęp do forum.  Legenda
  Emerytowany członek ekipy który w znaczący sposób przyczynił się do rozwoju forum. Ma dostęp do tego co Gold User oraz Strefy Uploadów Oczekujących Aktualizacji, Strefy Ekskluzywnej i CHATBOXa.  Weteran
  Emerytowany członek ekipy, który przyczynił się do rozwoju forum w mniejszym stopniu niż Legenda. Ma dostęp do tego co Gold User oraz Strefy Uploadów Oczekujących Aktualizacji i CHATBOXa.  Donator
  Osoba, która dobrowolnie wspomaga forum większymi kwotami. Ma dostęp do tego co Gold User, Filmów Zagranicznych z Lekotrem i Dubbingiem HD i 3D, Strefy Uploadów Oczekujących Aktualizacji, Strefy Ekskluzywnej.  Gold User
  Osoba, która dobrowolnie wspomaga forum mniejszymi kwotami. Ma dostęp do tego co User, Gier na PC, Filmów Polskich oraz Filmów Zagranicznych z Lekotrem i Dubbingiem, Filmów Zagranicznych HD i 3D, Strefy Erotycznej.  User
  Najniższa ranga na forum. Ma dostęp tylko do podstawowych działów, czyli Gier na Konsole, Filmów Zagranicznych, Seriali, Muzyki, Programów, Próśb, Hajd Parku i kilku innych.  Banned
  Osoba która naprzykrzyła się Administracji i nie zasługuje na dostęp do forum.


  Minimalny staż na danej randze, jaki jest wymagany aby powrócić na tę rangę w przypadku odejścia to 1 miesiąc.

 5. #4
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont
  Obowiązki rang:


  Rekrut / UF Team / UF Maniak Ma obowiązek wrzucenia na forum 2GB lub stworzenia 50 kont w przeciągu tygodnia.

  Moderator
  Obowiązki nałożone przez Administracje forum + 50% pracy UF Team.

  Zarządca
  Obowiązki nałożone przez Administracje forum + opieka nad moderatorami + 50% pracy UF Team.

 6. #5
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont

  Regulamin wykonywania Uploadu:


  1. Każdy zapostowany upload powinien być wykonany za pomocą Generatora Tematów TUTAJ


  2. Upload musi być sprawny w 100%
  jeżeli na koncie brakuje segmentów i nie ma możliwości ich dosłania lub konto jest zablokowane usuwamy je z haszkodu za pomocą edytora haszkodów.


  3. Każdą okładkę i screen do uploadu należy umieścić w hostingu


  4. Ilość hostów musi być dopasowana do wielkości uploadów, a maksymalna ilość kont z 1 hosta to 2 szt. Gdy upload zawiera 4 lub mniej kont, maksymalna ilość kont z 1 hosta zostaje zredukowana do 1 szt. Ponadto każdy upload powinien zawierać CO NAJMNIEJ 1 skrzynkę opartą o host mail.ru

  Uploady 5 - 350 MB 2 - 4 kont
  Uploady 351 - 700 MB 4 - 5 kont
  Uploady 701 - 1536 MB 5 - 7 kont
  Uploady 1537 MB - 3584 MB 7 - 10 kont
  Uploady 3585 MB - 5184 MB 10 - 14 kont

  Gdy upload zawiera 7 lub mnniej kont mogą to być maksymalnie:
  3 mirrory oparte na gmail.com (wykaz poniżej).
  3 mirrory oparte na hotmail.com(wykaz poniżej).
  2 mirrory oparte na jednym serwerze (wyjątek: gmail.com, hotmail.com). (wykaz kont opartych na najpopularniejszych serwerach poniżej)

  Gdy upload zawiera 8 lub więcej kont mogą to być maksymalnie:
  4 mirrory oparte na gmail.com (wykaz poniżej).
  4 mirrory oparte na hotmail.com(wykaz poniżej).
  3 mirrory oparte na jednym serwerze (wyjątek: gmail.com, hotmail.com). (wykaz kont opartych na najpopularniejszych serwerach poniżej)

  Skrzynki oparte na GMAIL.COM:
  bigmir.net, gala.net, gazeta.pl, gde.ru, gmail.com, livedoor.com, ig.com.br, oneindia.in, sify.com, vivapolska.tv, globomail.com, ig.com.br

  Skrzynki oparte na HOTMAIL.COM:
  hotmail.com, nana10.co.il, oboz.ua, plzkiss.me, zoznam.sk, outlook.com


  Wykaz kont opartych na najpopularniejszych serwerach:

  Skrzynki oparte na GMX.COM:
  gmx.fr, caramail.com, caramail.fr, mail.com, gmx.com

  Skrzynki grupy onetowej:
  autograf.pl, onet.com.pl, onet.pl, opoczta.pl, op.pl, poczta.onet.pl, spoko.pl, vp.pl

  Skrzynki oparte na MAIL.RU:
  mail.ru, list.ru

  Skrzynki oparte na YANDEX.RU:
  yandex.ru, nixmail.ru, rx24.ru, 360.by

  Skrzynki oparte na TERRA.COM:
  terra.com, terra.com.ar, terra.com.pe

  Skrzynki oparte na BOL.COM.BR:
  bol.com.br, zipmail.com.br


  5. Upload powyżej 1gb dzielimy na party programem WinRar i dodajemy dane naprawcze (5-10%).


  6. Każde archiwum rar musi zawierać dane naprawcze.


  7. Hasło uploadów dla naszego forum to : www.unlimitedfile.pl


  8. Uploady które będą w tej samej jakości a będą ważyć np 2.1 GB a drugi 1.4 GB będą traktowane jak dubel nie ważne czy to jest inny release czy nie jeżeli będzie wykonany tym samym programem p2m
  (można je wykonywać tylko na różne programy p2m ewentualnie jeżeli upload nie działa)!


 7. #6
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont
  Regulamin nazewnictwa tematów:

  -=[ Filmy ]=-


  OBOWIĄZUJĄCE TAGI DO JAKOŚCI : [HQ MQ LQ 720 1080 (BEZ P) I 3D].

  1. Filmy Polskie

  nazwa tematu [PL][Jakość filmu][rok produkcji]

  2. Filmy Zagraniczne

  nazwa tematu [Język][Jakość filmu][rok produkcji]
  (w przypadku wtopionych napisów zmieniamy np. z [ENG] na [ENG + Napisy])

  3. Filmy Lektor & Dubbing

  nazwa tematu [Lektor PL/Dubbing PL][Jakość filmu][rok produkcji]

  4. Filmy HD 720p / 1080p

  nazwa tematu [Język][720/1080][rok produkcji]

  5. Bajki / Filmy Animowane

  [BAJKA] nazwa tematu [Język][Jakość filmu][rok produkcji]

  W przypadku japońskiego anime : [ANIME] nazwa tematu [Język][Jakość filmu][rok produkcji]

  6. Filmy XXX LQ | MQ | HQ

  nazwa strony/serii: kategoria - tytuł filmu [XXX][rok produkcji]

  7. Filmy XXX HD 720p / 1080p

  nazwa strony/serii: kategoria - tytuł filmu [XXX][720/1080][rok produkcji]

  8. Filmy XXX 3D

  nazwa strony/serii: kategoria - tytuł filmu [XXX][3D][rok produkcji]

  9. Filmy 3D

  nazwa tematu [Język][3D][rok produkcji]


  -=[ Gry ]=-

  1. Gry PC Polskie

  nazwa tematu [PL][rok produkcji]

  2. Gry PC Obcojęzyczne

  nazwa tematu [język][rok produkcji]

  3. Gry RIP

  nazwa tematu [język][RIP][rok produkcji]

  4. Playstation

  [PSX] nazwa tematu [Region][język][[rok produkcji]

  5. Gry PSP

  [PSP] nazwa tematu [język][rok produkcji]

  6. Gry PS2

  [PS2] nazwa tematu [Region][język][rok produkcji]

  7. Gry PS3

  [PS3] nazwa tematu [Region][język][rok produkcji]

  8. Gry X360

  [X360] nazwa tematu [Region][język][rok produkcji]


  -=[ Muzyka ]=-

  1. Muzyka RAP / Hip Hop (Polski)

  nazwa tematu [RAP/HIP-HOP PL][rok produkcji]

  2. Muzyka RAP / Hip Hop (Zagraniczne)

  nazwa tematu [RAP/Hip hop ][rok produkcji]

  3. Muzyka Metal

  nazwa tematu [Metal][rok produkcji]

  4. Muzyka Rock

  nazwa tematu [Rock][rok produkcji]

  5. Muzyka Elektroniczna

  nazwa tematu [rodzaj...][rok produkcji]

  6. Muzyka POP

  nazwa tematu [POP][rok produkcji]

  7. Muzyka Reggae

  nazwa tematu [Reggae][rok produkcji]

  8. Składanki

  nazwa tematu [Składanka][rok produkcji]

  9. Koncerty i Teledyski

  nazwa tematu [Koncert/Teledysk][rok produkcji]

  10. Inne Gatunki

  nazwa tematu [Inne][rok produkcji]

  11.FLAC

  [FLAC] nazwa tematu [gatunek][rok produkcji]


  -=[ Seriale ]=-

  [FULL] - Pełne Sezony

  nazwa tematu [Sezon][Język][Jakość][rok produkcji]
  (w przypadku wtopionych napisów zmieniamy np. z [ENG] na [ENG + Napisy])

  [SIMPLE] - Pojedyńcze Odcinki

  nazwa tematu [sezon][numer odcinka][Język][Jakość][rok produkcji]
  (w przypadku wtopionych napisów zmieniamy np. z [ENG] na [ENG + Napisy])

  -=[ Programy ]=-

  1. Antywirusowe & Zabezpieczające nazwa tematu

  [język][wersja][rok produkcji]

  2. Systemy Operacyjne nazwa tematu

  [język][wersja][rok produkcji]

  3. Graficzne & Multimedialne nazwa tematu

  [język][wersja][rok produkcji]

  4. Inne Programy nazwa tematu

  [język][wersja][rok produkcji]


  -=[ Inne ]=-

  1. Audiobooki

  [Audiobook]nazwa tematu[Język][rok produkcji]

  2. E-booki

  [E-book]nazwa tematu[Język][format][rok produkcji]

  3. Różne

  nazwa tematu[Język][rok produkcji]

  4. Spolszczenia Do Gier

  [Spolszczenie]nazwa tematu[rok produkcji]

  5. Sport

  [SPORT]nazwa tematu[Język][Jakość][rok produkcji]

  6. Aplikacje na Androida

  nazwa tematu[Język][.APK][rok produkcji]

 8. #7
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont  Regulamin SB/CB:


  Shoutbox/ChatBox – element serwisów internetowych umożliwiający odwiedzającym szybką (i zazwyczaj lekką) wymianę zdań bez potrzeby wysyłania trwałych wiadomości na standardowym forum dyskusyjnym lub użycia oddzielnego mechanizmu takiego jak IRC.

  Na Shoutbox(SB)/ChatBox(CB) :

  - Obowiązują wszystkie zasady kultury rozmowy takie, jak w życiu codziennym.
  - Obowiązuje całkowity zakaz spamowania i floodowania (zalewania sb).
  - Nie przeklinamy. Wszelkie wulgaryzmy będą kasowane, a sprawca nagradzany (warnem bądź odebraniem SB czasowo lub dożywotnio jeżeli będzie to nagminne).
  - Nie wolno wstawiać linków o tematyce warezowej , zarobkowej , oraz erotycznej (sprawca nagradzany jest banem konta)
  - Nie wolno używać nazw a także skrótów innych stron warezowych (sprawca nagradzany jest banem konta)
  - Wszystkim userom oraz załodze należy się szczególny szacunek, nie wolno nikogo obrażać.
  - Nie należy prosić o wstawienie jakiejś pozycji.Od tego jest dział Prośby.

 9. #8
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont


  Regulamin sygnatury:


  1. Brak treści rasistowskich, erotycznych bądź wulgarnych.
  2. Zabrania się dodawania do sygnatur treści reklamujące inne fora,portale,blogi itp lub odsyłacze, które skierują użytkownika na odpowiednią stronę
  3. Zabrania się dodawania do sygnatur jakichkolwiek reflinków

 10. #9
  Elita
  Dołączył
  Mar 2009
  Lokalizacja
  error
  Posty
  369
  Total 'Thanks' Received by This User :
  0 For This Post
  11 Łącznie
  Podziękowano: 0
  Uploady:
  Filmy: 948
  Gry: 1244
  Programy: 20
  Seriale: 28
  Muzyka: 4
  Inne: 20
  Paczki kont
  Paczki: 4
  Total Upload
  Suma Uploadu: 18423.2 GB
  Total CA
  Wszystkich kont: 100320 kont  Regulamin nadawania warnów:


  1. Nieprzestrzeganie regulaminu próśb - 5 pkt
  2. Awantura na CB/SB - 10 pkt
  3. Nieumiejętność czytania ze zrozumieniem - 20 pkt
  4. Podawanie linków do stron o tematyce dozwolonej od lat 18 w dziale nie przeznaczonym do tego - 20 pkt
  5. Post pod postem - 20 pkt
  6. Pytania o cracki, seriale, napisy - 20 pkt
  7. Spam - 20 pkt
  8. Prośby o upload lub przerzucenie na http\p2m\inne ... w nieodpowiednim dziale - 30 pkt
  9. Obraza innego użytkownika - 40 pkt
  10. Wulgaryzmy - 40 pkt
  11. Prowokowanie agresywnego zachowania - 50 pkt
  12. Podawanie linków do stron o tematyce zarobkowej - 60 pkt
  13. Obraza "pracownika" forum - 80 pkt
  14. Obraza Administratora Forum - 200 pkt
  15. Podawanie linków do innych stron o tematyce warezowej - 500 pkt

  100 pkt = 1 Dzień / Dni
  200 pkt = 3 Dzień / Dni
  300 pkt = 1 miesiąc
  500 pkt = Permanent


  Każdy użytkownik forum ma prawo do odrobienie pkt Warn.
  Zrobienie 50 kont lub 1GB uploadu = Odrobienie 10 pkt Warn
  Konta/upload należy postować w dziale Uploady & Konta Użytkowników. W nazwie tematu należy dopisać "[Odrabianie pkt WARN]"

  Członkowie Ekipy mogą postować konta w tym dziale, a uploady tutaj
  .

 

 

Podobne wątki

 1. Regulamin działu Prośby
  Przez Gonsack w dziale Regulamin
  Odpowiedzi: 0
  Ostatni post / autor: 22-03-13, 11:23

Uprawnienia umieszczania postów

 • Nie możesz zakładać nowych tematów
 • Nie możesz pisać wiadomości
 • Nie możesz dodawać załączników
 • Nie możesz edytować swoich postów
 •